Menu
نمایش ویدیو

درباره بورتال بتن

brutal Beton

بروتال بتن نام مجموعه¬ای است که در شهریور ۱۳۹۵ به عنوان تولیدکننده پنل¬های بتن اکسپوز و محصولات دکوراتیو بتنی در ایران پایه ریزی و تاسیس شد.

این مجموعه با دیدگاه ارتقا کیفیت محصولات و خدمات، حفظ و حراست از محیط زیست، حمایت از منابع انسانی و طراحی و تولید محصولات متنوع بتنی در تلاش است، هم راستا با عملکرد و نیاز جامعه معماری همراه و پیشتاز باشد.

امروز بروتال بتن با گذشت حدود 9 سال با راه اندازی ۳ خط تولید و ظرفیت ماهیانه بیش از 12،000 متر مربع، توانایی تولید پنل های پیش ساخته بتنی و تراتزو (Terrazzo)، روشنایی، روشویی، درب و مبلمان بتنی را دارد. این گروه توانسته مجموعه ای منحصر به فرد از تولیدات و محصولات خود را به جامعه بزرگ معماری معرفی کند و به عنوان نامی آشنا در این صنعت نوپا یاد شود.

BRUTAL

سخن مدیر عامل

یکی از دستاوردهای بروتال بتن در این سال‌ها رسیدن به ظرفیت تولید بر اساس سفارش و طراحی خلاقانه (By Design) می‌باشد.

این ظرفیت منحصر به فرد ما را به شعار "بتن زمین بازی ماست" رسانده و ما امروز با اطمینان خاطر می‌گوییم ما آنچه شما در ذهن خلاق خود پرورش داده‌ای را ما با بتن برای شما خواهیم ساخت.

از نخستین روز شعار شروع و ادامه ما جوان، نوآور، پویا و باپشتکار (Young/ Creative/ Dynamic /Resolute) بوده و همچنان با همین رویکرد به پیش می‌رویم.

جوانگرایی، تکیه بر نوآوری و پویایی تیم عامل پیشرو بودن ماست و می‌توانیم با تکیه بر بازخورد معماران و کارفرمایان باور داشته باشیم که راه را درست رفته‌ایم. نوآوری و یافتن راه‎های جدید همواره به عنوان نشان راه ما بوده و می‌باشد.

بروتال برگرفته از بروتالیسم

بروتال برگرفته از واژه بروتالیسم از اصطلاح بتن خام گرفته شده که منظور نمایش بتن و سطح خشن آن است. در این سبک، بتن نمادی بارز دارد و در بسیاری از این ساختمان ها سطح بتن به صورت نمایان ظاهر شده است. گاهی حتی بافت چوب که به صورت قالب برای بتن استفاده شده نیز بر روی سطح بتن قابل رویت است. علاوه بر نمایش بتن در این سبک، اجسام و سازه ساختمان خصوصا تیرها و ستون ها به صورت اغراق آمیز همانند یک قلعه مدرن نمایش داده می شود. سبک بروتالیسم از اوایل ۱۹۵۰ تا نیمه دهه ۱۹۷۰ مطرح بود.